Newsletter
Imię:
Email:
Artykuły 
  • lek. med.  Marek Blajer - specjalista psychiatra i seksuolog

Jest lekarzem medycyny z ponad 20-letnim stażem. Ukończył studia lekarskie na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Po odbyciu stażu odbył szkolenie specjalizacyjne I i II stopnia z psychiatrii. Kontynuował kształcenie podyplomowe w zakresie psychoterapii Gestalt, psychodynamicznej oraz psychoanalizy, jak też kursy biofeedback, interwencji kryzysowej i terapii systemowej. W pracy z pacjentami stosuje zarówno metody biologiczne (farmakoterapia) jak też psychoterapię. Pracuje pod regularną superwizją.

Ukończył studia seksuologii klinicznej pod kierunkiem prof. dr. hab. Zbigniewa Lwa-Starowicza. Odbył wymagane staże seksuologiczne, w zakresie nerwic, ginekologiczne i urologiczne oraz kursy specjalizacyjne w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego. W 2013 r. zdał egzamin specjalizacyjny z seksuologii medycznej, uzyskując tytuł specjalisty seksuologa. Nadal kontynuuje szkolenie w Zakładzie Seksuologii Medycznej i Psychoterapii CMKP w Warszawie oraz z psychoterapii i terapii par w Katowicach.

 

 

  • Aleksandra Sapielak - psycholog, psychoterapeuta

Psycholog, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
Ukończyła Studium Psychoterapii Indywidualnej w Polskim Instytucie Psychoterapii Krótkoterminowej w Krakowie, Kurs Terapii Rodzin w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Katowicach, Studium Psychoterapii Par oraz Studium Psychoterapii Pozytywnej we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii, a także Szkołę Psychoterapii w Ośrodku Edukacji Psychologicznej we Wrocławiu. Jest na drodze do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Współpracuje z różnymi instytucjami, gdzie zajmuje się psychoterapią indywidualną osób dorosłych oraz psychoterapią par.
Pracę terapeutyczną poddaje stałej superwizji u certyfikowanego superwizora psychoterapii.

 

 

  • Izabela Stochmiałek - logopeda

 

Ukończyła studia logopedyczne na Uniwersytecie Wrocławskim.
Od 6 lat z wielką przyjemnością i zaangażowaniem zajmuję się: diagnozą i terapią logopedyczną mowy i myślenia dzieci i młodzieży z zaburzeniami komunikacji językowej, profilaktyką logopedyczną oraz korekcją wad wymowy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, stymulacją i wspieraniem rozwoju najmłodszych dzieci w ramach wczesnej interwencji logopedycznej i pedagogicznej.  Pierwsze doświadczenia zdobywała w świetlicy terapeutycznej we Wrocławskim Centrum Psychostymulacji. Następne lata pracy logopedycznej i pedagogicznej realizowała w przedszkolach i szkołach. Systematycznie poszerza wiedzę na kursach i szkoleniach. Największą radość sprawia jej możliwość niesienia pomocy innym i satysfakcja, że można czyjeś życie zmienić na lepsze. W terapii wykorzystuje m.in. psychostymulacyjną metodę kształtowania i rozwoju mowy oraz myślenia. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze w obecności rodziców/opiekunów. Prywatnie jest mamą 2 letniej Zuzi, dzięki której zdobywa wiele wartościowych doświadczeń, wykorzystywanych później w swojej pracy.

 

 

  • Angelika Adamczyk - psycholog

 

Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego, ukończyła również filozofię na tym samym Uniwersytecie.
W 2014 roku rozpoczęła praktyki w Centrum Diagnostyczno-Terapeutycznym w Opolu pod kierunkiem lek. med. Marka Blajer oraz dołączyła do Stowarzyszenia Ochrony Zdrowia Psychicznego, w którym czynnie działa do chwili obecnej. W swojej pracy zajmuje się terapią środowiskową, a także poradnictwem psychologicznym w Centrum Terapii i Psychoedukacji oraz w Punkcie Wsparcia Psychologicznego w Urzędzie Gminy Turawa. Poza pracą psychologa brała udział w tworzeniu, a obecnie w rozwijaniu działu HR w dużej polskiej sieci handlowej. Prywatnie stawia przede wszystkim na zrównoważony rozwój osobisty i zawodowy, stale dokształca się oraz od niemal 6 lat pozostaje w szczęśliwym związku małżeńskim.
 
Psychomed
Eugeniusza Kwiatkowskiego 1a/1
45-459 Opole
 
telefon: 602 324 996
Copyright © Cdtpsychomed